nl gb
Lettergrootte: A A A
 
 
Agenda

Praktijkexpedities Werken met ZZP's in Leeuwarden

Datum: 7 febuari 2012

Vanuit het programma Werken met ZZP’s worden diverse vormen van ondersteuning aangeboden. Het programma is een initiatief van het ministerie van VWS en Vilans. Een nieuwe vorm van ondersteuning zijn de praktijkexpedities. Een aantal van deze expedities worden samen met leden van de VGN opgezet.

Tijdens een praktijkexpeditie staat een concreet praktijkvoorbeeld centraal. De praktijkexpeditie vindt plaats bij de zorginstelling op locatie. Er wordt stil gestaan bij belangrijke keuzemomenten en kritische succes- en faalfactoren. Leermomenten worden besproken en ervaringen onderling uitgewisseld.

De volgende praktijkexpedities zijn gepland:

Donderdag 1 december (9.30-12.30 uur) – Driestroom, Elst
De Driestroom biedt verblijf en behandeling in een kleinschalige setting. De zorgvraag van de cliënt vormt het uitgangspunt. Centraal tijdens de praktijkexpeditie staat hoe De Driestroom hier een invulling aangeeft binnen de kaders van de ZZP-systematiek.

Donderdag 12 januari (13.30-16.30 uur) – Warande verpleeghotel Bovenwegen, Zeist
Bij deze instelling is het hotelprincipe leidend. De medewerkers zijn getraind in hostmanship en helpen bewoners hun leven zoveel mogelijk naar eigen wens in te richten. Deze werkwijze van Warande staat centraal tijdens de praktijkexpeditie.

Dinsdag 24 januari (13.30-16.30 uur) - Woonzorgcentra Flevoland, Lelystad
Centraal tijdens deze praktijkexpeditie staat hoe WZF de planning van het personeel afstemt op de individuele zorgbehoefte van de cliënt en hoe WZF de benodigde stuurinformatie inzichtelijk maakt.

Dinsdag 7 februari (13.30-16.30 uur) – Noorderbreedte, Leeuwarden
Noorderbreedte heeft een elektronisch zorgleefplan ontwikkeld waarin zorgafspraken met cliënten worden vastgelegd en zorgpaden worden doorlopen die passen bij het zorgzwaartepakket en de individuele behoeften van de cliënt. Tijdens de praktijkexpeditie staat het op eenvoudige wijze vertalen van de indicatie naar een zorgleefplan centraal.

Woensdag 15 februari (9.30-12.30 uur) – Abrona, Huis ter Heide
Abrona ziet zorgzwaartebekostiging niet alleen als financieringsinstrument maar gebruikt de ZZP’s ook om meer directe tijd voor cliënten te creëren. De juiste stuurinformatie is hiervoor van groot belang. Centraal tijdens de praktijkexpeditie staat hoe Abrona dit realiseert.

Kijk hier voor meer informatie. Hier kunt u zich ook aanmelden voor de praktijkexpedities. Aan deelname zijn geen kosten verbonden. 

REACTIES
Er zijn nog geen reacties.
REACTIE TOEVOEGEN
 
Beveiligingsvraag:
Wat is het vierde woord in deze zin? *
 
* Verplicht veld  
 
NIET GEVONDEN?
U vindt nog meer artikelen als u inlogt.