nl gb
Lettergrootte: A A A
 
 
VGN


Artikel

Kennisportal Gehandicaptenzorg gesloten

De Kennisportal Gehandicaptenzorg wordt per 2 april 2012 gesloten. De actuele en belangrijke content van de Kennisportal krijgt een nieuwe plek op de website van het Kennisplein gehandicaptensector of op de VGN-website. Vanaf 1 mei 2012 is de site definitief uit de lucht.

Bijlagen

De Kennisportal Gehandicaptenzorg had tot doel kennis over de gehandicaptenzorg te delen. De website heeft haar doel prima gediend en bevat een schat aan kennisinformatie. De VGN heeft inmiddels op haar eigen website mogelijkheden voor community’s.

Daarnaast heeft de VGN samen met Vilans en MEE Nederland een nieuwe kennisinfrastructuur ontwikkeld die meer mogelijkheden en bereik heeft: de website van het Kennisplein Gehandicaptensector. De showcases en community’s worden zo beter zichtbaar en vindbaar. In de communities kunt u ook gezamenlijk aan één document werken, en is er agenda- en forumfunctie.

Kennisinformatie behouden
Bij het opheffen van de Kennisportal blijft alle actuele en belangrijke kennisinformatie behouden. De showcases en de meeste community’s krijgen een nieuwe plek op de website van het Kennisplein gehandicaptensector. De database opleidingen en de community’s waarbij alleen VGN-leden bij betrokken zijn, verhuizen naar de VGN-website. Een klein aantal community’s zijn niet meer actief en word opgeheven.

Community’s overgezet
Per 2 april 2012 is het voor informatieleveranciers niet meer mogelijk wijzigingen aan te brengen in content van showcases en community’s. In de week van 16-20 april wordt alle daartoe aangewezen content (showcases, community’s) die geplaatst is vanaf 1 oktober 2011 overgezet naar de Kennisplein-website. Vanaf 23 april zijn deze daar volledig operationeel.
De community’s die naar de VGN-website gaan, zijn daar per 2 april 2012 volledig in werking.

Database opleidingen
De Database opleidingen wordt momenteel overgezet naar de VGN-website en zal daar naar schatting in april 2012 geheel toegankelijk zijn.

Kostbare bron
Het team van de Kennisportal Gehandicaptenzorg dankt iedereen die een bijdrage heeft geleverd en de Kennisportal zo een kostbare bron van informatie heeft gemaakt.

Wilt u meer informatie over het opheffen van de Kennisportal en over de migratie? Neem dan contact op met Corine Wouters, cwouters@vgn.nl.

REACTIES

Kunt u mij zeggen of er bij de uitbetaalde vakantieuren , behakve v.t. ad. 8% ook de eindejaarsuitkering betaald moet worden ad.6.50%.

We hebben contact met u opgenomen over deze vraag. Voor dit soort vragen kunt u contact opnemen met de CAO-helpdesk via helpdesk@vgn.nl.

REACTIE TOEVOEGEN
 
Beveiligingsvraag:
Wat is het vierde woord in deze zin? *
 
* Verplicht veld  
 
NIET GEVONDEN?
U vindt nog meer artikelen als u inlogt.