VGN: 12 september 2011 16:47
Lees voor Voorlezen

Bestuurdersbijeenkomst leernetwerk Interculturalisatie op 11-11-11

Hoe speelt u effectief in op de vele ontwikkelingen in onze veelkleurige samenleving?
Hoe zorgt u ervoor dat uw zorgorganisatie voldoende personeel én cliënten werft en behoud?
Op de bestuurdersbijeenkomst op 11 november a.s. hoort u hoe binnen het intercultureel leernetwerk 2012-2013 aan deze thema's gewerkt wordt. Voor het leernetwerk zijn nog zes plaatsen beschikbaar.

Wat kunt u verwachten?
Op 11 november zet u met zes deskundigen de lijnen uit voor het traject dat uw organisatie in 2012/2013 in het leernetwerk zal doorlopen. U doet dit niet alleen: maximaal twaalf bestuurders van zorgorganisaties participeren in dit netwerk. 

Op 11 november werkt u de doelen, werkwijze en criteria voor deelname uit. Want uit elke organisatie participeert een bestuurder, een manager, een staflid en twee uitvoerend medewerkers. Met uitzondering van 11 november (alleen voor bestuurders) komen zij steeds op dezelfde data bijeen, op dezelfde locatie (in sub-zalen). Bestuurders wordt gevraagd om eenmalig als gastheer/-vrouw op te treden.

Kosten
De bijeenkomst op 11 november is gratis. De kosten voor deelname aan het leernetwerk is nog afhankelijk van subsidietoekenning. Het is: ofwel de eenmalige de kosten van het gastheer /-vrouwschap (dwz locatie en catering voor het leernetwerk); ofwel een eigen bijdrage van 6.500 euro per organisatie. 

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. A. (Aart) Bertijn (abertijn@vgn.nl) of mw. A. (Alice) Dallinga (adallinga@vgn.nl). Wij nemen dan contact met u op.
Interesse? Met bijgaand formulier kunnen bestuurders zich inschrijven voor de bijeenkomst op 11 november.


*
*
*
*
*
*
*



Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Reactie toevoegen

 









Beveiligingsvraag:

Wat is het vierde woord in deze zin? *

* Verplicht veld