Bijeenkomst Netwerk seksualiteit in de GHZ
Op 6 oktober vindt de jaarlijkse fysieke bijeenkomst voor deelnemers van het Netwerk seksualiteit in de Ghz plaats. Met twee inhoudelijke sessies verzorgt door deelnemers van het netwerk en veel ruimte voor ontmoeting en uitwisseling van tips en ervaringen uit de praktijk!
- Datum
- Tijd
- 10:00 - 15:15
- Locatie
- Albero Zorggroep
Handelstraat 28 Huissen - Organisator
- VGN
Programma
10:00-10:15: Inloop
10:15-10:30: Welkom
10:30-12:00: Sessie 1
Genderdiversiteit bij mensen met een verstandelijke beperking: herkennen,
begrijpen en ondersteunen – door Judith van Duivenboden-Kreijne en Geraline Groenewegen
12:00-13:00: Lunch
13:00-13:30: RIS binnen Albero zorggroep
13:30-15:00: Sessie 2
Flink! training – door Roos Eichorn en Annemarie Meijer
15:00-15:15: Afsluiting
Deelnemen?
De bijeenkomst is voor deelnemers van het netwerk seksualiteit in de Ghz. Iedereen die zich bezighoudt met dit thema binnen de sector kan lid worden en de bijeenkomsten bijwonen. Meer informatie over aanmelden bij het netwerk of deze bijeenkomst? Kijk op deze pagina of mail naar: jhendriks@vgn.nl
Netwerk seksualiteit in de gehandicaptenzorg
In dit netwerk staat het delen van kennis, tips en ervaringen met betrekking tot de gezonde seksuele ontwikkeling van intimiteit en seksualiteit bij mensen met een beperking centraal.