Inspiratiebijeenkomst communicatieprofessionals gehandicaptenzorg
Hoe zorg je ervoor dat de verhalen uit de gehandicaptenzorg écht gehoord worden? Hoe zet je communicatie in om de belangrijke stakeholders binnen en buiten jouw organisatie in beweging te krijgen? En hoe kun je het beste handelen als er een crisis uitbreekt? Dat zijn onderwerpen die we donderdag 22 januari behandelen tijdens de inspiratiebijeenkomst voor communicatieprofessionals uit de gehandicaptenzorg.
- Datum
- Tijd
- 09:45 - 16:00 uur
- Locatie
- Social Impact Factory Utrecht
- Organisator
- VGN
Wat kun je verwachten?
Tijdens deze bijeenkomst duiken we samen in de kracht en impact van ons vak aan de hand van de volgende onderwerpen:
- Zichtbaarheid: de positionering van de sector en verhalen die raken.
- Crisiscommunicatie: hoe voorbereid ben je, en wat vraagt het van ons vakmanschap?
- Gedragsverandering door communicatie
Naast inhoudelijke inspiratie is er volop ruimte om elkaar te ontmoeten en (verder) te leren kennen. Om met elkaar te sparren over dilemma’s en uitdagende onderwerpen. Want om als sector impact te maken, is het belangrijk om een sterk communicatienetwerk te vormen binnen de VGN. Waarin we elkaar weten te vinden, ondersteunen en versterken.
Programma
Het volledige programma volgt. Het belooft een dag te worden met inspirerende key notes en break-out sessies waarin je handvatten krijgt om jullie communicatie nog slimmer in te zetten. En we kunnen alvast delen dat Tim den Heijer & Deborah Bosboom (B.R.A.I.N Creatives) en Youssef Eddini (Van Luyken Communicatie) jullie mee gaan nemen in hun expertises.
Eén van de break-out sessies is een open podium. Heb jij een onderwerp of dilemma dat je graag wil voorleggen of bespreken met communicatiecollega's uit de sector dan is dit je kans! Meld je hiervoor aan bij Sam van den Brink.
Praktisch
- Datum: donderdag 22 januari 2026
- Tijd: van 09.45 tot 16.00 uur
- Locatie: Social Impact Factory Utrecht
- Voor wie: communicatieprofessionals van VGN-leden
Aanmelden en meer informatie
Het aanmeldformulier zetten we binnenkort online. Blok 22 januari alvast in jouw agenda. Heb je vragen over deze bijeenkomst stel die dan via secretariaat@vgn.nl. We zien je graag bij de inspiratiebijeenkomst!