Ledenraadpleging CAO

Eind 2026 eindigt de looptijd van de huidige CAO Gehandicaptenzorg. Het CAO-team van de VGN is inmiddels gestart met de voorbereidingen voor de onderhandelingen over de volgende CAO en organiseert een aantal online bijeenkomsten.

Datum
Tijd
16:00 - 17:30
Locatie
Online
Organisator
VGN

Tijdens deze bijeenkomsten willen we onze voorgenomen insteek bij de komende onderhandelingen graag aan u voorleggen. Daarbij willen we, gelet op alle opgaven waarvoor uw organisatie staat, tevens ophalen wat voor u en uw organisatie van belang is bij de arbeidsvoorwaardenontwikkeling. Tijdens de ALV in juni a.s. zullen we een korte terugkoppeling geven over hetgeen aan de orde is gekomen tijdens deze ledenraadplegingen. Met die inhoud bereiden we de komende CAO-onderhandelingen verder voor, waaronder het in een ALV vast te stellen mandaat voor de onderhandelingsdelegatie.

Voor wie?

De bijeenkomsten zijn voor bestuurders en strategisch verantwoordelijke HR/P&O-managers. 

Wanneer?

  • maandag 1 juni van 08:30 - 10:00 uur 
  • maandag 1 juni van 16:00 - 17:30 uur 
  • woensdag 3 juni van 16:00 - 17:30 uur

Aanmelden

Via onderstaand formulier kunt u zich voor een van de bijeenkomsten aanmelden. U ontvangt een bevestiging van inschrijving en ongeveer een week tevoren de deelnemerslink.

Data online bijeenkomsten
Ik geef de VGN toestemming om mijn naam, de naam van mijn organisatie, mijn functie, mijn telefoonnummer en mijn e-mailadres te delen met de deelnemers van deze bijeenkomst voor het doel kennisdeling.
Ik geef de VGN toestemming om foto's en film- en/of geluidsmateriaal van mij te gebruiken voor maatschappelijke inspiratie en promotie van de VGN via de website, nieuwsbrief en social media- accounts van de VGN.
Bekijk onze privacyverklaring.

Deze pagina is een onderdeel van