Prokkelweek
De Prokkelweek heeft als doel ontmoetingen tussen mensen met en zonder verstandelijke beperking te promoten. Door samen iets te doen, leer je elkaar beter kennen.
- Datum
- -
- Tijd
- -
- Locatie
- Nederland
- Organisator
- Stichting Prokkel
In deze week organiseren allerlei organisaties in hun eigen woonplaats activiteiten. Graag nodigen we ook jou uit een activiteit in de Prokkelweek te organiseren. Je kunt van alles doen: samen werken, schilderen, sporten, discussiëren, musiceren, foto’s maken. Organiseer iets wat past bij jou én bij de groep waarmee je het organiseert.
En ben je op zoek naar een organisatie of mensen met wie jij een Prokkel zou kunnen en willen organiseren, neem dan contact op met de stichting. Zij heeft een uitgebreid netwerk en brengt je graag in contact met mensen en organisaties die mee willen doen aan de Prokkelweek.